Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Aksident i rëndë në Mamurras, treni merr përpara kamionin (PAMJET)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Mamurrasit, ku ëhstë përfshirë një tren dhe një mjet i tonazhit të rëndë.

Siç shihet dhe nga pamjet, kamioni ka kaluar në shinat e trenit por nuk ka mundur dot të dalë në anën tjetër dhe për pasojë është aksidentuar. Treni ka qenë shumë pranë dhe nuk ka mundur të ndalojë në kohë.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ngjarja. Pritet që Policia të japë njoftim zyrtar për rastin, pasi ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img