Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Aksident i RËNDË në Lushnje, makina del nga rruga, humbin jetën babë e bijë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje. Sipas informacioneve të deritanishme, si pasojë e aksidentit janë shkaktuar 2 viktima, identiteti i të cilëve nuk është bërë i ditur.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Bubullimë të Lushnjes. Deri tani mësohet se viktimat ishin babë e bijë dhe të dy nuk kanë arritur që të mbijetojnë, pasi makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar e përmbysur në lum.

Policia është nisur me urgjencë drejt vendngjarjes për të zbuluar shkaqet e aksidentit që u mori jetën babait dhe vajzës.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img