Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Lushnjë, 4 të plagosur nga përplasja e dy makinave (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

1efd7cd5a7e195a7896d68c3b23b747c

Raportohet se para pak minutash një aksident i rëndë ku janë përplasur dy makina ka ndodhur në autostradën Berat-Lushnje.

Mësohet se janë plagosur katër persona, ku njëri prej tyre është në gjendje më të rëndë dhe ka mbetur në makinë.

Forcat zjarrëfikëse kanë ndërhyrë për ta nxjerrë, ndërsa të plagosurit e tjerë janë dërguar në spital.

Ndërkohë autostrada Lushnje-Berat ka 20 minuta që është bllokuar në të dyja krahët e saj.

eeeeeee.png

rrrrr.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img