Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Librazhd-Përrenjas, ‘Benzi’ përplaset me furgonin e mallrave, disa të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8a09f1ad5e9f1d69221ed01f93a007a9

Të paktën tre persona raportohet se kanë mbetur të plagosur pak minuta më parë në Librazhd, si pasojë e një aksidenti rrugor.

Paraprakisht bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin Librazhd-Përrenjas, pranë fshatit Hotolisht. Një mjet tip Mercedes Benz është përplasur me një furgon mallrash dhe si pasojë 3 persona janë plagosur.

Policia dhe autoambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe tre të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital, nga ku fatmirësisht bëhet me dije se janë jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img