Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Librazhd, makina përplaset me kamionin, “Benzi” bëhet “copë”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

862487dc241759b0999a5e49621c5f02

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Librazhd.

Bëhet me dije se një makin tip “Benz” është përplasur me kamionin. Siç shihet edhe në foto aksidenti ka qenë i fortë dhe “Benzi” është bërë “copë”.

Nuk dihet ende nëse ka të lëmduar nga aksidenti. Mësohet se policia ka mbërritur në vendngjarje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img