Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Aksident i rëndë në Lezhë, mjeti përplas këmbësorin për vdekje, shoferi braktis mjetin dhe largohet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e së hënës në superstradën Torovicë-Lezhë.

Këmbësori me iniciale N.S., është përplasur nga një automjet tip “Benz” kurse drejtuesi njoftohet se ka braktisur makinën dhe është larguar nga vendi i ngjarjes

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes, si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit. 

Njoftimi

Lezhë/Informacion paraprak

Në rrugën rurale të fshatit Torovicë, Lezhë, mjeti tip “Benz ” ka aksidentuar këmbësorin shtetasin N.S., ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit ka braktisur mjetin dhe është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img