Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Aksident i rëndë në Lezhë, makina përplas këmbësoren, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lezhë-Milot.

Bëhet me dije se një automjet tip “Benz”, ka përplasur një këmbësore, e cila ka qenë duke kaluar rrugën.

Këmbësorja që u përplas nga mjeti është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ende nuk dihet sesi paraqitet gjendja e tyre shëndetësore, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img