Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i rëndë në Lezhë-Laç, makinat përplasen me njëra-tjetrën, plagoset francezi

Shkruar nga Newsbomb
Aksident i rëndë në Lezhë-Laç, makinat përplasen

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes në aksin Leshë-Laç, në afërsi të fshatit Spiten. Burime për mediat bëjnë me dije se dy automjete, janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë e përplasjes të fortë, mjetet kanë përfunduar në dy anët e parcelave në anësore.

Nga aksidenti ka përfunduar i plagosur një shtetas francez. Ai është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë dhe mësohet se është në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkohë, në mjetin tjetër nuk është gjetur asnjë person. Policia po punon për gjetjen e shoferit të mjetit tjetër, i cili mund të jetë plagosur, ose mund të jetë larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese