Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Aksident i rëndë në Korçë-Pogradec, raportohet për disa të plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pak më parë në aksin Korçë-Pogradec.

albsig

Raportohet se aksidenti ka ndodhur ne afërsi të fshatit Vërdovë në Pogradec, ndërsa dyshohet se shkak ka qenë lagështira në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut. Deri tani nuk dihet identiteti i personave të plagosur por jo zyrtarisht bëhet me dije se nurmi ka shkuar në 6 persona.

Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur shkaqet dhe për tju dhënë ndihmën e parë të aksidentuarëve.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img