Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Aksident i rëndë në Korçë, përplasen dy mjete, një person i plagosur niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Bitinckë të Korçës. Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe si pasojë një person ka mbetur i lënduar.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spitalin e Korçës për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ndonëse ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

Policia ka mbërrtirur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img