Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Korçë, humb jetën këmbësori

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në orët e mbrëmjes. Një këmbësor ka mbetur i vdekur pasi është përplasur nga një automjet në aksin Korçë-Pogradec.

Viktima, ende i paidentifikuar, ishte duke kaluar rrugën kur është përplasur për vdekje nga automjeti.

Ende të paqarta rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti me pasojë një të vdekur.

Po në orët e mbrëmjes, një person humbi jetën dhe një tjetër mbeti i plagosur në gjendje të rëndë pasi automjeti me të cilin ishin duke lëvizur doli nga rruga në aksin Milot-Rubik.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img