Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Korçë, ambulanca del nga rruga dhe kthehet përmbys, shpëton mrekullisht i sëmuri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a380cc4ba8257aef4dcae50b4b4d2384

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në rrugën Korçë-Bilisht, ku është përfshirë dhe një autoambulancë.

Paraprakisht bëhet me dije se ambulanca është përplasur me një mjet tip Mercedes Benz dhe për pasojë ka përfunduar jashtë rrugë, e përmbysur. Në momentin e aksidentit, ajo ka qenë duke transportuar një person të sëmurë.

Menjëherë në vendngjarje ka ardhur dhe një ambulancë tjetër e cila ka marrë pacientin. Fatmirësisht nga përplasja e fortë ai ka shpëtuar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img