Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Aksident i rëndë në Kamëz, një grua dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz mbrëmjen e sotme.

Mësohet se e plagosur ka mbetur një grua, e cila është nisur me urgjencë drejt spitalit, ndërkohë që nuk bëhet e ditur gjendja e saj shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanëve të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img