Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplaset me shtyllën, përfundon në spital shoferi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kamëz ditën e sotme.

Një makinë është përplasur me shtyllën.

I plagosur ka mbetur shoferi i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës dhe po merr ndihmë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi rrethanat e aksidentit.

Më shumë
spot_img
spot_img