Hapësire reklamuese

Rajoni

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën shqiptari

Shkruar nga Newsbomb
Aksident i rëndë në Itali, humb jetën shqiptari

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një shqiptar ka ndërruar jetën si pasojë e një aksidenti rrugor.

Bëhet me dije se shqiptari mbrëmjen e së shtunës ishte duke udhëtuar me një furgon, ku ishte pasagjet. Mjeti ku udhëtonte 43-vjeçari shqiptar është përfshirë në një aksident të rëndë automobilistik. Shqiptari ka mbetur i plagosur rëndë nga aksidenti dhe i është të nënshtruar një operacioni ku i është prerë këmba.

Por pas operacionit gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Autoritet italiane po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti fatal.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese