Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 48-vjeçari shqiptar (Emri)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali, pas një aksidenti të rëndë me makinë.

Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari Ilirjan Reshataj ishte duke udhëtuar me një makinë tip “BMW” kur ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës në autostradën e Vincenca-s.

Në vendngjarje mbërritën ambulancat dhe një helikopter por pavarësisht ndihmës së shpejtë, shqiptari ndërroi jetë.

Më shumë

spot_img