Hapësire reklamuese

Rajoni

EMRI/ Aksident i rëndë në Greqi, ndërron jetë atleti shqiptar

Shkruar nga Newsbomb

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku ka ndërruar jetë atleti shqipatar, Denis Gjura.

Bëhet me dije se 25-vjeçari shqiptar ishte duke udhëtuar, kur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me trafikndarësen në Patra. Përplasja ka qenë e fortë dhe alteli shqiptar ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Mediat greke shkruajnë se Denis Gjura ishte një atlet i Esperos Patras dhe kishte marrë disa çmime siç ishte fitorja në “Run Greece of Patras”.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese