Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Aksident i rëndë në Greqi, makina përmbyset në mes të rrugës, plagoset i riu nga Dibra (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në zonën e Paramithit në Athinë, Greqi.

Një makinë veturë është batuar në mes të rrugës dhe për pasojë ka mbetur i plagosur 24-vjeçari Jetnor Buci, nga Dibra. Ai është transportuar me helikopter në spitalin e Janinës.

Mjeti me të cilin ai po udhëtonte është përmbysur, ndërkohë që shpejt në vendngjarje mbërriti dhe ambulanca, për të dhënë ndihmën e parë. Autoritetet atje po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, që fatmirësisht përfundoi pa viktima.

Shpresojmë që i riu shqiptar të jetë jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img