Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Aksident i rëndë në Greqi, humb jetën 29-vjeçari shqiptar (Emri-Foto)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar në Greqi, ku ka humbur jetën një 29-vjeçar shqiptar.

Bëhet me dije se ka humbur jetën Enkeled Biba nga Lezha. Mediat e huaja raportojnë se i riu është aksidentuar në rrugën e Milatou në Kretë, 30 minuta pas mesnate.

29-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe përfundoi përmbys në rrugë, nga plagët e marra shqiptari humbi jetën.

Screenshot 3 34
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img