Aksident i rëndë në Fier: Përplaset me karrocën, ndërron jetë në spital

Publikuar tek: politike, më 19:55 31-01-2018 Aksident i rëndë në Fier: Përplaset me karrocën, ndërron jetë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Sauk, ku për pasojë ka humbur jetën një person. 

Policia bën me dije se shtetasi Y.S 48-vjeç, ka qënë duke drejtuar një motoçikletë, dhe më pas është përplasur me një karrocë. 48-vjeçari ka humbur jetën në spitalin Rajonal të Fierit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Njoftimi i plotë i policisë:

Në datën 31.01.2018, ora 18:20, në fshatin “Suk 1” ka ndodhur një aksident automobilistik ku shtetasi Y.S, 48 vjeç, duke drejtuar një motoçikletë, është përplasur me një karrocë. Si pasojë e përplasjes shtetasi Y.S ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Fier. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrëveshja e detit, reagon për herë të parë Meta: Po ndjekim me vëmendje këtë çështje
Berisha tregon prapaskenën e 2009-ës: Nëse nuk do të pranonte Meta do i thoja Ramës për koalicion »
Article Logic
Execution time: 0.010469913482666
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-i-rende-ne-fier-perplaset-me-karrocen-nderron-jete-ne-spital-108644" }