Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Fier, motori përplas për vdekje këmbësorin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Një motor me drejtues shtetasin Shkëlqim Kondi ka përplasur një këmbësor rreth 50 vjeç tek parku i automjeteve, i cili për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca dhe policia, e cila po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i viktimës, ndërsa policia ka shoqëruar në komisiariat drejtuesin e motorit.

Informacion paraprak:

Sot rreth 19:40, në vendin e quajtur “Rotondo e parkut” shtetasi Sh. K., 66 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin tip “Honda” ka përplasur një këmbësor, rreth 50 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Eshtë shoqëruar shtetasi Sh. K në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img