Aksident i rëndë në Fier, makina përplas këmbësoren

Publikuar tek: aktualitet, më 20:31 12-06-2019 Aksident i rëndë në Fier, makina përplas këmbësoren Foto ilustruese

Një këmbësore ka mbetur e plagosur pasditen e sotme në dalje të qytetit të Fierit.

Raportohet se aksidenti ka ndodhur në zonën e Lalarit, ndërsa mësohet se shtetësja e plagosur është rreth 50 vjeç dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit. Fatmirësisht bluzat e bardha bëjnë me dije se ajo është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbradhjen e saj. Paraprakisht dyshohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së lartë të mjetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011480093002319
array(1) { ["section"]=> string(57) "aksident-i-rende-ne-fier-makina-perplas-kembesoren-167992" }