Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

EMRI/ Aksident i rëndë në Fier, makina bie në humnerë, humb jetën një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Cakran të Fierit. Një makinë tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë, ku për pasojë ka humbur jetën një person.

Mësohet se viktima është Gramoz Aliaj nga fshati Plyk i Fierit, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

“Sot rreth orës 16:50, një shtetas ende i paidentifikuar, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, në aksin rrugor Cakran-Fier, ka humbur kontrollin duke ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë rrugore dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të daljes nga rruga dhe identifikimin e viktimës”, njofton policia.Më shumë

spot_img
spot_img