Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Aksident i rëndë në Fier, “Benzi” përplas nënën dhe djalin 6 vjeçar, dërgohen me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të marte në lagjen “Kastriot”në Fier.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetasi L.A, teksa ishte duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur këmbësorët shtetasen E. K., 33 vjeçe dhe djalin e saj 6 vjeç.

Menjëherë nëna me djalin u shoqëruan për në spital dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i plotë:

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sot, rreth orës 12:30, në lagjen “Kastriot”, Fier, shtetasi L. A., duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar këmbësorët, shtetasen E. K., 33 vjeçe dhe djalin e saj 6 vjeç, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

Më shumë
spot_img
spot_img