Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Fier, autoshkolla përplas nënë e bijë, nisen me urgjencë për në spital (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kallm të Fierit, shkruan newsbomb.al. Paraprakisht bëhet me dije se, një autoshkollë ka përplasur nënë e bijë, të cilat ishin duke kaluar rrugën.

Të plagosurat janë dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e nënës dhe vajzës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit. Siç shihet nga pamjet e momenteve të para, nënë e bijë ndodhen të ulura në tokë, në mes të rrugës.

Mbeten ende të paqarta rrethanat e aksidentit, Pasi në vendngjarje është një motor dhe një mjet autoshkolle. Për dy të plagosurat nuk dihet nëse kanë qene duke udhëtuar me motor apo kanë qenë kalimtare, shkruan newsbomb.al.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img