Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Aksident i RËNDË në Fier, “Audi” përplas për vdekje këmbësorin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në Fier.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, ku shtetasi E.Zh 31 vjeç, teksa ishte duke drejtuar automjetin tip “Audi” ka aksidentuar një këmbësor, rreth 70 vjeç,  i cili fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e shtetasit që ndërroi jetë.

Njoftimi i plotë:

Fier / Informacion paraprak

Rreth orës 18:00, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, shtetasi E. Zh., 31 vjeç, banues në Çerven, duke drejtuar automjetin tip “Audi” ka aksidentuar një këmbësor, rreth 70 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e shtetasit që ndërroi jetë.

Më shumë


spot_img

spot_img