Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Ferizaj, makina përplas për vdekje dy 8-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy fëmijë të moshës 8-vjeçare kanë humbur jetën në një aksident të rëndë të ndodhur ditën e sotme në Ferizaj të Kosovës.

Sipas policisë së Kosovës, aksidenti ka ndodhur për shkak të shpejtësisë së madhe të një automjeti që humbi kontrollin dhe doli mbi trotuar duke përplasur kalimtarët.

Mediat në Kosovë rapotojnë se fëmijët u dërguan në gjendje të rëndë në spital, ku fatkeqësisht ndërruan jetë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img