Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Aksident i rëndë në Elbasan, tre të plagosur nisen me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f663294ed24609df1f18bf68dd53b2e

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme në aksin Elbasan-Librazhd.

Në aksident janë përfshirë dy makina, dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Personat e lënduar janë dërguar me urgjencë në psital.

Shkak për aksidentin dyshohet një parakalim i gabuar, i njërit nga mjeteve.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img