Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje drejtuesin e motoçikletës (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Një makinë ka përplasur një motoçikletë pak momente më parë në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Makina me drejtues 41-vjeçarin me iniciale A.B., banues në Kuçovë, ka përplasur për vdekje drejtuesin e motoçikletës.

Mësohet se ka ndërruar jetë në vend 21-vjeçari Evis Matraxhiu, banues në fshatin Vidhas të Elbasanit.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Elbasan, për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Më shumë