Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 20 vjeçaren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1e7eea6b0d9a548e88c531a36cd5d1dc

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një makinë tip “Golf” me targa AA 441 RT, i drejtuar nga shtetasi Gentjan Haskurti, ka përplasur një kalimtare.

Aksidenti ndodhi pak minuta më parë  në unazën e qytetit, ndërsa fatkeqësisht ka humbur jetën një vajzë 20 vjeçare.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur rrethanat në të cilat ndodhi aksidenti, ndërkohë që ka shoqëruar drejtuesin e mjetit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img