Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas motorin, humb jetën një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Cërrik, me pasojë humjen e jetës së një personi.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë një makinë dhe një motor. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motorit 75-vjeç.

Policia kam mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidnetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img