Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Aksident i rëndë në “Don Bosko”, makinat përplasen me njëra-tjetrën, i plagosuri niset me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e “Don Boskos”.

Mësohet se dy automjete janë përplasur dhe për pasojë një person ka mbetur i lënduar.

Nga përplasja një nga automjetet është dëmtuar rëndë, ndërsa i lënduari është dërguar me ambulancë për të marrë ndihmë mjekësore.

Deri tani ende nuk dihen rethanat e ngjarjes, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur aksidentin.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img