Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident i rëndë në Divjakë, "Audi" përplaset me motorin, humb jetën 29-vjeçari

Shkruar nga Newsbomb
Aksident i rëndë në Divjakë, "Audi" përplaset

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në në fshatin Këmishtaj, me pasojë vdekjen e një personi.

Bëhet me dije se shtetasi A. D., 29 vjeç, banues në Divjakë, duke drejtuar automjetin tip “Audi” është përplasur me motomjetin tip “Yamaha” me drejtues shtetasin K. Xh., 29 vjeç, dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit.

“Sot rreth orës 11:00, në fshatin Këmishtaj, shtetasi A. D., 29 vjeç, banues në Divjakë, duke drejtuar automjetin tip “Audi” është përplasur me motomjetin tip “Yamaha” me drejtues shtetasin K. Xh., 29 vjeç, dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë”njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese