Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në Cërrik, plagosen në kokë dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a7ef64870be3ac12e042d626c6401af3

Një  aksident i rëndë është regjistruar pranë spitalit në qytetin e Cërrik-ut pasditen e sotme.

Dy mjete tip ‘Ford Fiesta’ janë përplasur mes tyre, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit, dhe mësohet se kanë marrë fraktura në kokë dhe në trup.

Ata po marrin mjekim pranë spitalit të qytetit, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img