Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Aksident i rëndë në Bradashesh, dy makina përplasen kokë më kokë, një person përfundon me gjymtyrë të thyera

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh.

Burime nga terreni bëjnë me dije se dy makina janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën. Shkak dyshohet shpejtësia e lartë.

201993923 1008662469872606 2993551701958726963 n

Siç raportohen nga vendngjarja, janë plagosur dy persona, një ka përfunduar me gjymtyrë të thyera. Një prej të plagosurve është një vajzë 15 vjeçe. Është njoftuar ambulanca dhe policia.

201981808 785674315465940 1351588707652786912 n

Më shumë

spot_img
spot_img