Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, dy mjete përplasen me njëra-tjetrën, humb jetën 60-vjeçarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës ku si pasojë ka humbur jetën një 60-vjeçare.

Sipas njoftimit të policisë në aksident janë përfshirë dy mjete me drejtues shtetasit M. K. Dhe Sh. P. dhe si pasojë ka humbur jetën pasagjerja e cila udhëtonte në njërin nga këto mjete shtetasja, SH.Ç.

Menjëhere uniformat blu kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë shoqërimin e dy drejtuesve të mjeteve për në ambientet e Policisë.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njofimi I plotë:

Më datë 28.04.2021, rreth orës 13:10, në autostradën Tiranë-Durrës, janë përfshirë në aksident rrugor 2 mjete me drejtues shtetasit M. K. Dhe Sh. P. Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në njërin mjet, shtetasja Sh. Ç., 60 vjeçe.

Të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img