Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në autostradën Lushnje-Fier, përplasen dy mjete, pasagjerët me duart në kokë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në auostradën Lushnje-Fier, me drejtim Fierin. Siç shihet nga pamjet e mbërritura në redaksinë e newsbomb.al, në përplasje janë përfshirë dy mjete.

Përplasja ka qenë aq e fortë saqë një nga makinat është shkatërruar e gjitha dhe është kthyer në krahun e kundër të lëvizjes. Disa metra më tej është dhe mjeti tjetër, që ka dëmtime në pjesën e pasme dhe anën e djathtë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 08.10 të mëngjesit të sotëm, dhe forcat e Policisë ndodhen në vendngjarje, për të bërë të mundur zbardhjen e shkaqeve dhe dokumentimin e plotë të saj. Deri tani nuk ka informacion për persona të lënduar, shkruan newsbomb.al.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img