Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Aksident i rëndë në aksin Vlorë-Levan, automjeti del nga rruga, humb jetën një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a04ab3e7fe7dd871df7b6a038c622f88

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në aksin Vlorë-Levan, ku një automjet ka dalë nga rruga.

Sipas informacioneve paraprake ka humbur jetën një person dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë, ndërkohë që policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i aksidentit apo identiteti i viktimës. 

Më shumë

spot_img
spot_img