Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në aksin Përmet-Tepelenë, makina përplaset me betonieren, shoferi mbetet i bllokuar (FOTO NGA VENDI I NGJARJES)

spot_img

Lajme të ngjashëm

43e66e924d4b96d3051be15541aae06f

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Përmet-Tepelenë, afër grykës së Këlcyrës, ku një makinë është përplasur me një betoniere.

Mësohet se shoferi i makinës është rreth moshës 35-40 vjeç dhe ka mbetur i bllokuar brenda saj. 

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe e makinës.

Pritet që nga momenti në moment të mbërrijë në vendngjarje policia dhe ambulanca.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Më shumë

spot_img