Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Aksident i RËNDË në aksin Lezhë-Shkodër, një makinë del nga rruga, plagosen 2 fëmijë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në kryqëzimin e Gjadrit në aksin Lezhë-Shkodër.

Si pasojë e aksidentit, janë plagosur 2 fëmijë, që udhëtonin në mjetin tip “Benz” që vinte nga Shkodra.

albsig

Mësohet se përplasja ka qenë aq e fortë sa njëri prej tyre ka dalë nga rruga. Fëmijët janë dërguar me urgjencë në spital dhe akoma nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img