Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, automjeti del nga rruga, humb jetën burri, 3 të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur aksin Lezhë-Shkodër.

Sipas infoormacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Dajccit dhe si pasojë ka humbur jetën një 73-vjeçar, ndërkohë tre persona të tjerë janë plagosur.

albsig

spring

Burime për mediat bëjnë me dije se automjeti ka dalë nga rruga, ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img