Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident i rëndë në aksin Korçë-Bilisht, gruaja përplaset nga makina teksa po kalonte rrugën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f3f892a3fb053613e269d1bd099abbec

Një aksident ka ndodhur në fshatin Belrota të Korçës, ku nja automjet ka përplasur një këmbësore.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në aksin Korçë-Bilisht.
Sipas informacioneve për mediat, gruaja po kalonte rrugën, në momentin që është përplasur.

Si pasojë e aksidentit, ajo ka mbetur e plagosur rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Gruaja ka qënë duke zbritur nga një mjet tip furgon në këtë aks, ndërsa ka tentuar të kalojë në anën tjetër të rrugës.

 

Më shumë

spot_img
spot_img