Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Aksident i rëndë në aksin Kavajë-Durrës, katër mjetet përplasen me njëra-tjetrën, plagosen pasagjerët (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Kavajë-Durrës.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se janë përplasur kater mjete me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Kavajë/Informacion paraprak

 

Më datë 25.09.2022, në rrugën Kavajë – Durrës, janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

 

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img

spot_img