Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Aksident i rëndë në aksin Gjirokastër-Tepelënë, përplasen tre makina, disa persona të plagosur rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Gjirokastër-Tepelenë, në vendin e quajtur Ura e Subashit.

Nga informacionet e para mësohet se disa persona kanë mbetur të plagosur rëndë, ndërkohë në aksident janë përfshirë tre makina.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia dhe ambulanca.

Më shumë
spot_img
spot_img