Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në aksin Fushë Krujë – Kamzë, makina përplas motorrin, i plagosur dërgohet me urgjencë të Trauma

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Fushë Krujë – Kamzë, ku një motor është përplasur nga një makinë.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorrit, Bujar Selmani, i cili është dërguar me urgjencë te Trauma në Tiranë.

Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e makinë tip “Toyota”, 56 vjeçarin I.Xh dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Më date 20.05.2021, në aksin rrugor Fushë Krujë – Kamëz, në Tapizë,​ automjeti tip Toyota me drejtues shtetasin I. Xh.,56 vjeç është përplasur me një motor pa targa, me drejtues shtetasin B.S. I cili ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Shtetasi I Xh., shtë shoqëruar në ambientet e Komisariatit dhe grupi hetimor po punon për

për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img