Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në aksin Fier-Seman, raportohet për disa të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Fier-Seman, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Bëhet me dije se një prej mjeteve ka rënë në kanal, teksa raportohet se disa persona kanë mbetur të plagosur, por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img