Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Aksident i rëndë në aksin Fier-Kolonjë, makina del nga rruga dhe përplas dy gra në murin e banesës, njëra në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f18d73ddf3c9254862728b70a2afe83

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotem në rrugën rurale Fier-Kolonjë, ku kanë mbetur të plagosur dy gra.

Bëhet me dije se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përplasur dy gra në murin e një banesë.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy gratë të cilët janë dërguar me urgjencë në spital, ndërsa njëra është në gjendje të rëndë.

Policia ka shoqëruar në Komisariat drejtuesin e automjetit dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanve të aksidentit.

Screenshot_11.pngScreenshot_12.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img