Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në aksin Elbasan – Peqin, përplasen 4 makina, ndërron jetë një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan – Peqin, ku janë përplasur 4 makina. Për pasojë ka ndërruar jetë një person, ndërsa ka edhe disa të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Lazaren, ndërkohë që ambulanca policia janë nisur me urgjencë drejt vendngjarjes.

“Më datë 11.06.2021, rreth orës 21:20, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Lazaren, Peqin, janë përplasur mjetet Kamioçin dhe mjeti tip “Ford”, si pasojë e aksidentit ka ndëruar jetë pasagjeri në mjetin tip ” Ford”.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaktut të aksidentit”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img