Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Aksident i rëndë në aksin Elbasan – Librazhd, kamioni përmbyset dhe zë poshtë shoferin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan – Librazhd, në afërsi të fshatit Xibrak.

Një kamion është përmbysur në anë të rrugës, duke zënë poshtë edhe shoferin. Ambulanca dhe policia janë nisur me urgjencë drejt vendngjarjes, ndërkohë që ende nuk dihet gjendja e drejtuesit të mjetit.

Më shumë

spot_img
spot_img