Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident i rëndë në aksin Cërrik-Gramsh, ‘BMW’-ja humb kontrollin dhe bie 55 metra në humnerë, plagoset shoferi dhe pasagjeri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Cërrik-Gramsh. Paraprakisht mësohet se shoferi i një automjeti tip ‘BMW’ ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përfunduar 55 metra poshtë në greminë.

Drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar me urgjencë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore e tyre.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit të rëndë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img